Re: Health & Fitness Thread
Dude, I'm tellling you - you'll save much more money in the long run just buying a blender and making your own lol. I spend about 15 bucks every 20 bucks every two weeks and that beats the 4 dollars a day to go buy it from a joint. But to each their own, lol, I won't...